Referencie

Home / Referencie
.full-width-6513654402090 { min-height:100px; padding:10px 0 10px; margin-bottom:0px; background-color:#ffffff; } #background-layer--6513654402090 { background-position:left top; background-repeat:repeat; ; } .mk-main-wrapper { display: none; } #theme-page { padding-top:0; } .full-width-6513654402090 .mk-fancy-title.pattern-style span, .full-width-6513654402090 .mk-blog-view-all { background-color: #ffffff !important; }

Referencie koučing a
poradenstvo

 • Na Ivanu som sa obrátila s prosbou o revíziu CV a nasmerovanie v ďalšej kariére. Ako skúsená recruiterka a networkerka ma dobrý prehľad o situácii na pracovnom trhu v SR, o možnostiach uplatnenia vzhľadom na konkrétneho človeka, ako aj o tom, ako zachytiť pracovné skúsenosti a osobnostné kvality kľúčové pre konkrétnu pozíciu a vyjadriť ich v CV. Stačilo nám niekoľko stretnutí a môj životopis začal rozprávať odlišný príbeh :). Ivanine konzultácie budem určite odporúčať, pokiaľ niekto z mojich známych bude riešiť, čo ďalej s kariérou.

  Business consultant33 rokov, Bratislava
 • I have known Ivana for almost 10 years now, and my conclusion is that she is one of the most competent people in the HR/Recruitment field that I have ever met. She knows exactly how to recognize the needs of a client and to transform this needs into a list of competent candidates for any opening. Interviewing a candidate that she selected is never a waste of time - unlike other recruitment specialists. If you have to stick to timelines, you know that you can rely on her helping you out - Ivana kept 100% of the commitments she has made, never disappointed me and I believe that is a great track record. If I need to hire someone in Europe, she will be the person I wil go to.

  Matt BajlaVice-President and General Manager at Computer Data Source Deutschland GmbH
 • Ak hľadáte prácu, alebo ste na bode mrazu v tejto oblasti a neviete sa posunúť ďalej, určite kontaktujte Ivanu-nasmeruje vás.

  Eva StanováTORIBA
 • After living in the UK for 10 years, I decided to move back to Slovakia. Ivana helped me to reflect on my career and provided me with invaluable insights ito the Slovak market. Ivana is very personable, but also an astute, professional. I’d have no hesitation recommending Ivana to anyone who is either looking to change career or simply needs personal coaching.

  Jana RackleyEuropean HR Business Partner at Bibby Financial Services Limited
 • S Ivanou jsem se nesetkal osobně a to mě velmi mrzí. Bohužel nás dělí veliká vzdálenost. Naprosto nezávazně jsme konzultovali můj zájem o změny pozice a Ivana mi dodala potřebné informace pro úspěšnou změnu. Přeji Vám Ivano mnoho spokojených klientů, tak jako jsem byl já.

  Martin KrajíčekMarketing & Sales Manager, Hotel Dvorana
 • Ivanas proffesional approach and over the years gathered knowledge is exacly what you are looking for when you are considering changing your current job for more interesting with better salary. It is also iportant not to forget her kindness. I recommend her as the right choice and you can start looking forward to your new job when working with Ivana. Thank you Ivana.

  Andrej FašungProject Manager
 • Dovoľte mi pár postrehov k Vášmu kariérnemu koučingu. Je to výborná skúsenosť, veľmi oceňujem Vašu ochotu a profesionálny prístup a rád ho odporučím aj iným. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré a veľa úspechov.

  Karol Luknár
 • Veľmi pekne Vám ďakujem za úpravu životopisu. Už na prvý pohľad vyzerá lepšie ako ten pôvodný. Cítim sa, ako keby ste ma obliekli do "nového saka". Ešte raz srdečná vďaka.

  J. Paciga
 • Po takmer pol roku od nášho koučingového stretnutia sa mi podarilo nájsť si prácu Operational Manager, v renomovanej zahraničnej spoločnosti, zodpovedajúcu mojim skúsenostiam. Chcem Vám preto poďakovať za Vaše cenné rady a konkrétnu pomoc pri vypracovaní môjho nového životopisu. Dali ste mi novú vieru, že aj 57-ný človek si môže nájsť zodpovedajúcu prácu a nemusí ísť pod svoju cenu. Pre každého teda platí mať reálny cieľ, vieru a vytrvalosť. Ešte raz Vám srdečne ĎAKUJEM.

  Jozef PacigaOperational Manager
 • Musím povedať, že aj vďaka nášmu koučingovému stretnutiu a Vašim radám pri úpravách CV sa mi podarilo dostať do druhého alebo tretieho kola na štyri dobré pozície.

  M. Balážik

Referencie na mnou vedené školenia, workshopy, mentoring

 • S Ivanou spolupracujem predovšetkým v oblasti školení, na ktorých odovzdáva svoje skúsenosti prevažne manažérom a špecialistom z oblasti HR. Ivana je veľmi trpezlivá, má príjemné vystupovanie, veľa praktických skúseností, ktoré vie podať ďalej, je vždy perfektne pripravená a hlavne chce ľuďom úprimne pomôcť a aj týždne po školení sa zaujíma, ako sa im darí v aplikovaní nadobudnutých poznatkov.

  Martina VyskočováMajiteľka, MVAkadémia
 • Ivanu poznám nielen ako účastníčku, ale aj ako kvalitnú spíkerku v rámci našej série SmartWorkshopov. Kultivované vystupovanie, prirodzený šarm a hodnotné skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov sú devízou pre oblasť personálnych výberov, konzultingu či koučingu. S radosťou odporúčam Ivanu a jej spoločnosť ako hodnoverného a spoľahlivého obchodného partnera.

  Oliver JakubíkManaging Director, Barocc Communication Group
 • Oceňujem výbornú spoluprácu s Ivanou v oblasti spoločného organizovania workshopov a moderovaných diskusií v našom UniCare centre. Jej kľúčovou agendou boli témy z oblasti manažmentu, riadenia času, marketingu a headhuntingu. Osobne sa mi páči jej ochota zdieľať svoje skúsenosti, názory a ochota spolupodieľať sa na aktívnom riešení problémov iných. Nenechajte si ujsť príležitosť spolupráce s ňou.

  Kvetoslava DrážovskáMajiteľka Spoločnosti UniCare
 • Páčilo sa mi celé školenie, veľmi praktické, veľké množstvo užitočných a využiteľných informácií.

  Viera JurickáManager, Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.
 • Atmosféra, príjemné a zrozumiteľné vysvetlovanie a prednášanie.

  Juraj PisárOnline Marketing Specialist, TESCO STORES SR, a.s.
 • Veľmi sa mi páčil prístup školiteľky, podané informácie aj praktickou formou, priestor na otázky a odpovede. Odporúčam!

  Ing. Lenka LefflerováKPMG Slovensko spol. s r.o.
 • Veľmi príjemná školiteľka, široká znalosť produktu.

  Ing. Lucia VáclavekováWBI s.r.o.
 • Páčila sa mi lektorka - bola príjemná, trpezlivá, ochotná, dala nám praktické tipy na prácu s LinkedIn, odpovedala na otázky. Celkovo mám zo školenia dobrý dojem a teším sa na využívanie v praxi.

  Mgr. Denisa KováčováHR Specialist, Generali Poisťovňa a.s.
 • Veľmi praktické poňatie témy, skúsený školiteľ, príjemné prostredie.

  Ing. Peter PápayHR Development Specialist, Tatra Banka a.s.
 • Nemám čo vytknúť, veľmi dobre zvládnutá teoretická aj praktická časť školenia.

  Miriam WeiszováPersonálny manažér TESCO STORES SR, a. s.
 • Na školení sa mi páčili praktické rady a triky, školenie na profesionálnej a priateľskej úrovni.

  Ing. Silvia DutkováRingier Axel Springer Slovakia, a.s.
 • Páčilo sa mi široké spektrum informácií, vhodných aj pre tých, ktorí s nástrojom začínajú. Možnosť následných konzultácií v prípade, ak nie je niečo jasné.

  Katarína PekaríkováDilato Management s.r.o.
 • Ivana mi poskytla pomocnú ruku pri začiatkoch môjho podnikania, dokázala mi vtlačiť time-management do hlavy a postupnými krokmi mi pomohla budovať si väčšie sebavedomie v podnikaní. Hoci sme pracovali aj na diaľku, vždy bola pripravená a presná. Osobnostne je Ivana veľmi vyrovnaný človek s dokonalým prehľadom vo svojom obore. Ďakujem jej za všetky otázky, ktoré ma posunuli vpred! 2. Miesto Začínajúca podnikateľka Slovenska 2014

  Zuzana CechováMajiteľka, CECHTRADE s.r.o., 2. Miesto Začínajúca podnikateľka Slovenska 2014
 • Na školení sa mi páčilo, že bolo pútavé, interaktívne a plné informácií.

  Zuzana BukovenováUniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
 • Školenie by som odporúčila známym, pretože sa mi páčilo zdielanie informácií v rámci tímu, získanie zaujímavých nových techník (otázok, spôsobov)

  Silvia OčenášováBekaert Hlohovec, a.s.

Referencie vyhľadávanie
a výber

 • Ďakujem Vám veľmi pekne za spoluprácu pri hľadaní zamestnania. Je radosť s Vami pracovať. Veľmi rád Vás budem odporúčať komukoľvek, kto potrebuje pomoc v oblasti ľudských zdrojov.

  Karol SzanyiSenior purchasing consultant, Santraco
 • Som Vami nadšený, s podobným prístupom som sa už dlhú dobu nestretol.

  Karol Reiff
 • So slečnou Ivanou Kováčikovou (Brutenič) pracujem už viac ako 3 roky na projektoch výberov a vzdelávania. Za toto obdobie sme jej služby využili niekoľkokrát, hlavne pri výbere vhodných zamestnancov do stredného a do top manažmentu. Vysoká profesionalita tejto spoločnosti sa prejavila prostredníctvom výberu vysokokvalifikovaných zamestnancov, ktorí sú v našej spoločnosti zamestnaní dodnes a svojím profesionálnym prístupom k práci vytvárajú dobré meno našej spoločnosti. Naša doterajšia maximálna spokojnosť so sprostredkovanými zamestnancami je vynikajúcou vizitkou. Ivana je profesionálna, diskrétna, orientovaná na výsledok a posktytuje služby najvyššej kvality. Je promptná, flexibilná, empatická a dokáže výborne overiť uchádzačov, čo oceňujeme najviac. Má výborné jazykové znalosti, čo je pre nás dôležité, nakoľko naše pozície vyžadujú výbornú znalosť anglického alebo nemeckého jazyka. Ivanu odporúčam z profesného aj osobného hľadiska.

  Katarína LobíkováHR Officer, Ewals Cargo Care
 • Potrebovali sme doplniť rady našich zamestnancov o jednu nižšiu a jednu špecializovanú pozíciu. V krátkom čase nám boli predstavení kandidáti, ktorí bez výnimky splňovali požadované kritériá. Odborným výberom sme dosiahli to, že akceptovaní uchádzači sa rýchlo adaptovali na podmienky našej životnej poisťovne. Preto sa pri obsadzovaní ťažko vyhľadávaných pozícií aj v budúcnosti opäť obrátime na EXACT RECRUITMENT.

  Pavol Límgenerálny riaditeľ, ERGO životná poisťovňa, a.s.
 • Ďakujem za profesionálny prístup pri sprostredkovaní zamestnania v oblasti vyššieho manažmentu. Oceňujem Váš prehľad na trhu práce, znalosť oblasti ľudských zdrojov. Vďaka Vašim profesionálnym, a osobnostným kvalitám, ako je maximálna diskrétnosť, dôveryhodnosť a orientácia na cieľ Vás považujem za jednu z najlepších HR profesionálov, s ktorými som počas svojej kariéry pracoval.

  M. Malík
 • From the perspective of a candidate, Mrs Brutenic was very helpful and open minded. She has always been able to arrange her time around my needs and kept her word as we agreed. I would strongly recomend her if you are looking for a new job.

  Jozef MarasManaging Director, Forte SK
 • I know Ivana as one of the owners of a "boutique" recruitment & selection company. Ivana is great at networking, customer service and delivery of interesting candidates. If any company needs a personalized and flexible personnel services I can highly recommend Ivana and her company.

  Andrej PopovičHR Manager, HB Reavis Group
 • Ivana was knowledgeable and helpful with her advice and guidance on recruitment of a technical team in the Slovak Republic. I'd certainly approach her again for recruitment.

  David HodgsonBusiness Integration Analyst at BSkyB
 • I am happy to endorse Ivana's work. We hired Ivana in 2009 to help us with staffing our reception desk and we have been coming back to her ever since. Ivana is a person I can trust, has a detailed knowledge of the market, is creative and very well connected. I do recommned Ivana to any company looking for employees, service providers or even clients. Don't hesitate calling her, she might have the right names for you.

  Michal MatysCEO, EUROCOC
 • Profesionálne jednanie. Pani Brutenič má skutočne záujem o to, aby uchádzač o prácu bol presne informovaný a oceňujem jej rýchle reakcie a ľudský prístup.

  Referencia VýberuCez Hodnotenie RecruitRank
.full-width-6513654409b39 { min-height:100px; padding:10px 0 10px; margin-bottom:0px; background-color:#efefef; } #background-layer--6513654409b39 { background-position:left top; background-repeat:repeat; ; } .full-width-6513654409b39 .mk-fancy-title.pattern-style span, .full-width-6513654409b39 .mk-blog-view-all { background-color: #efefef !important; }
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Show Buttons
Hide Buttons
otele gelen escortEskort Yeşilköyescortescortescort ceren floryamerter bayan escortbuca escortfethiye escortısparta escortbeylikdüzü escortEscort BayanTürkiye Escort, Escort Bayanmarmaris escortBahçeşehir escortBahçeşehir escortBahçeşehir escortizmir escortizmir escortsahabet yeni giriş adresisweet bonanza oyna demoxslot güncel girişslot siteleriotele gelen escortEskort Yeşilköyescortescortescort ceren floryamerter bayan escortbuca escortfethiye escortısparta escortbeylikdüzü escortEscort BayanTürkiye Escort, Escort Bayanmarmaris escortBahçeşehir escortBahçeşehir escortBahçeşehir escortizmir escortizmir escortsahabet yeni giriş adresisweet bonanza oyna demoxslot güncel girişslot siteleriBursa EscortSütunlar güncellendi.
odunpazarı emlakeryaman evden eve nakliyatankara gülüş tasarımıhayır lokmasıbatman evden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatkeçiören evden eve nakliyatkeçiören evden eve nakliyatmenemen psikologankara evden eve nakliyateskişehir saç proteziankara nakliyatankara nakliyatankara evden eve nakliyateskişehir uydu tamirankara evden eve nakliyatİstanbul izmir evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyataltındağ evden eve nakliyatDeselerMasal OkuMasallar Okuantalya haberEtimesgut evden eve nakliyatodunpazarı emlakeryaman evden eve nakliyatankara gülüş tasarımıhayır lokmasıbatman evden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatkeçiören evden eve nakliyatkeçiören evden eve nakliyatmenemen psikologankara evden eve nakliyateskişehir saç proteziankara nakliyatankara nakliyatankara evden eve nakliyateskişehir uydu tamirankara evden eve nakliyatİstanbul izmir evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyataltındağ evden eve nakliyatDeselerMasal OkuMasallar Okuantalya haberEtimesgut evden eve nakliyatSütunlar güncellendi.